Poznaliśmy „Smak Tradycji 2022” naszej gminy
19 czerwca podczas Rynku Aktywnych Mieszkańców na rawickim rynku rozstrzygnięto trzecią edycję konkursu na produkt regionalny Gminy Rawicz. Głównym celem konkursu jest poszukiwanie i ochrona przed zapomnieniem gminnych przepisów regionalnych i tradycyjnych, a także produktów charakterystycznych dla naszego regionu, które mogą stać się jego wyjątkową wizytówką. Po ocenie 16 produktów, komisja konkursowa w składzie: Grzegorz Kubik – Burmistrz Gminy Rawicz, Teresa Palacz- Kierownik Narodowego Instytutu Dziedzictwa oddziału terenowego w Poznaniu, Julita Augustyniak – Kierownik Biura Obsługi Inwestora i Przedsiębiorcy oraz Biura Promocji i Komunikacji Społecznej Urzędu Miejskiego Gminy Rawicz, Paweł Szybaj – Wiceburmistrz Gminy Rawicz, Grażyna Konopka – Prezes Stowarzyszenia Zespołu […]













