Życzenia wielkanocne: WESOŁEGO ALLELUJA!
Drogie Mieszkanki, Drodzy Mieszkańcy! Już za kilka dni będziemy obchodzić najstarsze i najważniejsze święto w tradycji chrześcijaństwa – Wielkanoc. Niech ten świąteczny czas wniesie w Państwa serca nadzieję, spokój i motywację do pokonywania trudów codzienności. Życzymy Państwu dobrych, pełnych radości i wzajemnej życzliwości Świąt. Życzymy również, aby przy wspólnym wielkanocnym śniadaniu każdy z nas docenił piękno bycia razem, bez niepotrzebnych sporów, za to z sercem wypełnionym miłością i szacunkiem do drugiego człowieka. Z troską i wyrazami szacunku Grzegorz Kubik – Burmistrz Gminy Rawicz Marek Przybylski – Przewodniczący Rady Miejskiej












