LVI Sesja Rady Miejskiej Gminy Rawicz
Uprzejmie informuję, że LVI Sesja Rady Miejskiej Gminy Rawicz, odbędzie się 23 listopada 2022 r. o godz. 13.00 – w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego Gminy Rawicz, ul. Piłsudskiego 21 w Rawiczu. Zapraszamy do śledzenia sesji on-line. Link do sesji: https://www.youtube.com/channel/UCP4GT47Xb0B2aDPP4F1e4OA/featured Porządek obrad: I Otwarcie sesji i stwierdzenie quorum. II Odczytanie porządku obrad. III Przyjęcie protokołu z poprzedniego posiedzenia. IV Sprawozdanie z działalności Burmistrza Gminy Rawicz w okresie międzysesyjnym. V Informacja o realizacji zadań z zakresu ochrony środowiska na terenie Gminy Rawicz. VI Podjęcie uchwał w sprawach: 1.wyrażenia intencji nawiązania współpracy partnerskiej Gminy Rawicz z miastem Żytomierz (Ukraina), 2.zmieniająca uchwałę w sprawie […]












