Pasjonaci fotografii nagrodzeni

Tuż przed końcem roku jury rozstrzygnęło V edycję Fotokonkursu „Gmina Rawicz w obiektywie”. Zwycięzcy otrzymali upominki oraz podpisali z Gminą Rawicz umowy licencyjne pozwalające na promocję miasta z wykorzystaniem nagrodzonych zdjęć oraz promocję twórczości samych autorów.
 
Przypomnijmy – konkurs trwa od kilku lat. Zadanie uczestników jest niezmienne: wystarczy podzielić się wykonanymi przez siebie zdjęciami zainspirowanymi hasłem „Gmina Rawicz w obiektywie”. Celem zabawy jest promocja Gminy Rawicz poprzez upowszechnianie i popularyzację fotografii jako formy artystycznej oraz utrwalenie na fotografiach piękna i różnorodności architektury i krajobrazu.
 
Już teraz możemy poinformować, że będziemy kontynuować ideę konkursu, dlatego zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji. Zdjęcia można przesyłać w dowolnym terminie. Karta zgłoszenia (dla tych, którzy startują po raz pierwszy) i regulamin dostępne są tutaj:
 
W gronie laureatów piątej już edycji znaleźli się Jarosław Pawlak, Daniel Matysiak, Adam Markowski i Bartosz Kaźmierczak.
 
Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów!
 
Jeżeli lubisz robić zdjęcia lub masz już w swojej kolekcji kadry ukazujące piękno gminy Rawicz, to ten FOTOKONKURS jest właśnie dla Ciebie! Każde zdjęcie wybrane przez jury nagradzane jest kwotą 50 zł – warto zatem skompletować kolekcję ciekawych ujęć i powalczyć o większą pulę. Zdjęcia nie mogą być wykonane wcześniej niż w 2015 roku.
 

Jednocześnie serdecznie zachęcamy do obejrzenia galerii zwycięskich prac konkursowych.