24h Rawicki Festiwal Sportu
XII 24h Rawicki Festiwal Sportu
18-19 maja 2024
24h Rawicki Festiwal Sportu
24h Rawicki Festiwal Sportu
18-19 maja 2024
24h Rawicki Festiwal Sportu
24h Rawicki Festiwal Sportu
18-19 maja 2024
previous arrow
next arrow
PlayPause
edytuj
medal 12 edycja rawicki festiwal sportu
O festiwalu
Od 2011 roku miasto organizuje 24-godzinny Rawicki Festiwal Sportu - największe gminne przedsięwzięcie eventowe i jednocześnie jedyne tego typu w Polsce, a nawet w Europie. Z trwającej całą dobę rywalizacji wyłaniani są zwycięzcy sztandarowego biegu sztafetowego Plantami Jana Pawła II, biegu indywidualnego streetballa, maratonu pływackiego, maratonu rowerowego, turnieju piłki nożnej, siatkówki plażowej, tenisa ziemnego i nordic walking.

Główną ideą tego złożonego przedsięwzięcia jest popularyzacja aktywności ruchowej i zdrowego trybu życia oraz promocja rawickich Plant, które są główną areną zmagań tysięcy sportowców (zarówno zawodowców, jak i amatorów). Wszystkim, którzy decydują się na udział w Festiwalu organizatorzy zapewniają szereg atrakcji pozasportowych, które skupione są w tzw. Miasteczku Festiwalowym.

Uznana marka
Impreza zdobyła już kilka prestiżowych nagród, co utwierdza sztab organizacyjny w przekonaniu, że współtworzymy w Rawiczu sportową Polskę. Poza tym Festiwal jest nieprzerwanie wspaniałym przykładem współpracy miasta z sektorem biznesowym, instytucjami publicznymi, wolontariuszami, służbami policji i straży pożarnej oraz organizacjami pozarządowymi.
video
XI 24h Rawicki Festiwal Sportu
W dniach 20 - 21 maja 2023 roku odbył się 24-godzinny Rawicki Festiwal Sportu - największe gminne przedsięwzięcie eventowe i jednocześnie jedyne tego typu w Polsce, a nawet w Europie.
OdtwórzPlay

Wspierają nas:

sponsorzy rawicki festiwal sportu rfs

FOTOGRAFICZNE WSPOMNIENIE 11. EDYCJI (2023)

 

edytuj
Rawicki Festiwal Sportu w Social Media