Już 21 marca rusza Konkurs Mikrodotacji Wielkopolska Wiara. To dobry moment, aby pomyśleć o udziale w nim i ciekawym projekcie.
W tegorocznej edycji czeka nas kilka ważnych zmian. To między innymi powstanie specjalnej puli konkursowej pn. „Wielkopolska Wiara solidarna z Ukrainą” na wsparcie integracji społeczności lokalnych z osobami, które uciekły przed wojną i przebywają na terenie Polski. Tradycyjnie znajdą się też środki na realizację projektów edukacyjnych, środowiskowych czy integrujących mieszkańców. Chcesz wiedzieć więcej? Koniecznie weź udział w jednym z naszych spotkań informacyjnych. Powiemy o zasadach, jakie będą obowiązywały w tegorocznym konkursie, o tym co nowego pojawi się względem poprzednich edycji, podamy terminy zgłoszenia do konkursu i realizacji projektów.

RAWICZ
Data: 24 marca, godz. 15.30
Miejsce: Centrum Usług Społecznych w Rawiczu (ul. Gen. Grota Roweckiego 9), „Kuźnia Wiedzy”

Aby wziąć udział, należy się zapisać mailowo lub telefonicznie u naszego doradcy Mikołaja Kostaniaka: mikolaj.kostaniak@pisop.org.pl lub tel. 65 520 78 86.

Więcej informacji o Wielkopolskiej Wiarze znajdziesz na naszej stronie internetowej oraz na Facebooku.
Projekt współfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021–2030.