Masz pomysł na rozwój swojej firmy? Potrzebujesz wsparcia na prowadzenie przedsiębiorstwa w czasie kryzysu? Już 17 lutego o godzinie 12:00 zapraszamy na bezpłatne webinarium pt. „Pożyczki unijne Jeremie2 – instrument wsparcia wielkopolskich przedsiębiorców”.

Celem webinarium będzie przedstawienie możliwości oraz zasad ubiegania się o zwrotne wsparcie w roku bieżącym i omówienie projektów, w ramach których można pozyskać środki na sfinansowanie istniejących przedsiębiorstw, które planują inwestycje oraz dla firm dotkniętych skutkami COVID-19.

Osoby zainteresowane udziałem prosimy o wypełnienie i odesłanie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie: https://wrpo.wielkopolskie.pl/szkolenia/webinarium-o-inicjatywie-jeremie2-wsparcie-dla-wielkopolskich-firm…
Wypełnione zgłoszenia prosimy przesyłać do 15 lutego 2021 r. do godz. 12:00. W odpowiedzi otrzymają Państwo link do spotkania online.

Udział w webinarium jest bezpłatny.
Liczba miejsc jest ograniczona. O wpisie na listę uczestników decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz zapewni sprawną obsługę spotkania.

Organizator:
Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Pile prowadzony przez WARP Sp. z o.o.
ul. Grunwaldzka 2, 64-920 Piła
tel. 61 65 06 233, 61 65 06 235
e-mail: infoUE-pila@warp.org.pl

Źródło: wrpo.wielkopolskie.pl