Serdecznie zachęcamy rawiczan do aktywnego włączania się i korzystania z oferty kulturalnej, którą zapewnia Dom Kultury w Rawiczu. Pomimo panujących obostrzeń, instytucja działa dalej i stale zaskakuje nowymi projektami. W lutym czeka na Państwa wiele spektaklów.
Komentarz dyrekcji Domu Kultury w Rawiczu:
„Przed nami LUTY – miesiąc (mimo że zimowy) to pełen ciepła, bo zewsząd bije czerwień serc. U nas również kilka akcentów walentynkowych, ale powinny Was zaciekawić także pozostałe propozycje. Wydarzenia w większości odbędą się online, natomiast w nowo powstałym Saloniku Sztuki można obejrzeć wystawy – obecnie fotograficzna Jarosława Pawlaka a od 12 lutego „K-olejny Łukowiak”. Niedługo podamy informacje dotyczące zajęć sekcji artystycznych działających przy Domu Kultury w Rawiczu. 14 lutego – nie może być inaczej – koncert walentynkowy, w którym zabrzmią jedne z piękniejszych utworów o miłości, jakich już dawno nie słyszeliście w radiu. Wystąpią wrocławscy wokaliści z towarzyszeniem rawickiego studia piosenki oraz pary tanecznej – wicemistrzów Polski w stylu latin”.
Pamiętajcie o odwiedzaniu strony internetowej oraz Facebooka Domu Kultury w Rawiczu, gdzie znajdziecie bieżące komunikaty 🙂