Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Kaliszu zaprasza na webinarium na temat pozyskania środków z Unii Europejskiej na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Celem spotkania jest przedstawienie możliwości wsparcia, które kierowane jest do osób powyżej 30 roku życia planujących rozpocząć własną działalność gospodarczą.

Webinarium odbędzie się w środę 13 stycznia 2021 r., w godzinach od 10:00 do 11:30 na platformie ZOOM.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy wszystkie osoby powyżej 30 roku życia zainteresowane założeniem działalności gospodarczej.

Dla sprawnej organizacji webinarium prosimy o zgłaszanie się za pośrednictwem adresu e-mail kalisz.fe@wielkopolskie.pl lub telefonicznie pod nr 62 766 40 22.

Osoby biorące udział w webinarium otrzymają dwa linki:

  • pierwszy link dotyczyć będzie m.in. spełnienia kryteriów udziału w projekcie oraz omówienia formularza rekrutacyjnego,
  • drugi link dotyczyć będzie spotkania z ekspertem – osobą odpowiedzialną za realizację projektu „Dotacja na Twoja firmę” – pytania i odpowiedzi.

Udział w webinarium jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. O wpisie na listę uczestników decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę spotkania.

Organizator

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Kaliszu
przy Eurocentrum Innowacji i Przedsiębiorczości
ul. Zacisze 2, 62-800 Kalisz
tel. 62 595 69 47
fax. 62 736 10 27
e-mail: kalisz.fe@wielkopolskie.pl,

Program webinarium >> TUTAJ <<