
Wcześniejszy odbiór odpadów z powodu upałów (25, 26 i 29 czerwca)
Regionalne Centrum Gospodarki Odpadami reSort, w porozumieniu z KZGRL, informuje, że ze względu na prognozowane fale upałów i w trosce o zdrowie pracowników, odpady w dniach 25, 26 oraz 29 czerwca (czwartek, piątek, poniedziałek) będą odbierane wcześniej.
Ekipy wyjadą w trasę już od godziny 5:00 rano.
Prośba do mieszkańców: Prosimy o wystawienie pojemników i worków przed posesję w wieczór poprzedzający wywóz lub najpóźniej do godziny 5:00 rano w dniu odbioru. Odpady wystawione później mogą nie zostać odebrane.
Dziękujemy za wyrozumiałość i pomoc w zapewnieniu bezpiecznych warunków pracy osobom dbającym o czystość w naszym regionie.




