Chcesz rozwijać działalność? Potrzebujesz wsparcia na szkolenia? Chcesz podnieść kwalifikacje zawodowe swoje lub pracowników? To spotkanie jest dla Ciebie! Dołącz do bezpłatnego webinarium!

Celem spotkania jest przedstawienie zasad ubiegania się o wsparcie na szkolenia skierowane do przedsiębiorców oraz pracowników firm. Przedstawione zostaną możliwości wsparcia finansowane ze środków Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020 oraz Programu Wiedza Edukacja Rozwój. Omówiona zostanie również oferta Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich.

Webinarium odbędzie się w środę, 17 marca 2021 r. w godzinach od 12:00 do 13:00 na platformie online Zoom.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematem, w szczególności przedstawicieli mikro, małych oraz średnich przedsiębiorstw.

Osoby zainteresowane udziałem prosimy o komputerowe wypełnienie formularza zgłoszeniowego >>TUTAJ<< i odesłanie go na adres infoUE-pila@warp.org.pl do 15 marca do godziny 12.00. W odpowiedzi otrzymają Państwo link do spotkania online.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. O wpisie na listę uczestników decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz zapewni sprawną obsługę spotkania.

Organizator:
Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Pile prowadzony przez WARP Sp. z o.o.
ul. Grunwaldzka 2, 64-920 Piła
tel. 61 65 06 233, 61 65 06 235
e-mail: infoUE-pila@warp.org.pl

Źródło:wrpo.wielkopolskie.pl