Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Koninie zaprasza na bezpłatne webinarium „Pierwsze kroki przedsiębiorców po ścieżce innowacji. STEP – Sprawdzimy Twój Eksperymentalny Pomysł na Projekt”.

Celem spotkania jest przedstawienie Instrumentu STEP, ułatwiającego dostęp potencjalnym beneficjentom do wsparcia z Programu Inteligentny Rozwój. Przedstawiona zostanie również oferta Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich.

Webinarium odbędzie się w poniedziałek 25 stycznia 2021r., w godzinach od 10:00 do 10:50 na platformie ZOOM.

Spotkanie skierowane jest do przedsiębiorców nastawionych na innowacje, zainteresowanych prowadzeniem prac badawczo-rozwojowych, inwestowaniem w nowe produkty, technologie czy rozwiązania.

Zgłoszenia na webinarium przyjmowane są na adres konin.fe@wielkopolskie.pl lub telefonicznie pod numerami 63 240 85 35 lub 691 724 562. Wszystkie osoby zarejestrowane otrzymają w odpowiedzi link do webinarium.

Prowadzący spotkanie:

  • specjalista ds. Funduszy Europejskich z Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Koninie,
  • przedstawiciel Krajowego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych w Warszawie.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. O wpisie na listę uczestników decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę spotkania.

Organizator

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Koninie
Zakładowa 4, 62-510 Konin
tel. 63 240 85 35, 63 249 31 02
e-mail: konin.fe@wielkopolskie.pl

Źródło: https://wrpo.wielkopolskie.pl/szkolenia/webinarium-pierwsze-kroki-przedsiebiorcow-po-sciezce-innowacji?