Od 1 stycznia 2021 r. w życie wchodzą nowe przepisy ustawy Prawo Zamówień Publicznych. Ośrodek sieci EEN działający przy poznańskim parku naukowo-technologicznym zaprasza do udziału w szkoleniu 17 grudnia 2020 r., którego celem jest omówienie najważniejszych zmian. Spotkanie skierowane przede wszystkim do przedstawicieli MŚP.

PO CO NOWE PRZEPISY?
Wiele nowych regulacji dotyczy mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, które zamierzają startować w przetargach ogłaszanych przez inne podmioty. Intencją ustawodawcy było m.in. uproszczenie zasad udzielania zamówień publicznych, a także poprawa pozycji wykonawców i podwykonawców jako partnerów w realizacji kontraktu. Ustawodawcy chodziło też o to, by zwiększyć efektywność, innowacyjność i przejrzystość zamówień oraz zmaksymalizować udział małych i średnich przedsiębiorstw w realizacji publicznych kontraktów.

O SZKOLENIU
Szkolenie Nowe Prawo zamówień publicznych – nowe rozwiązania dla przedsiębiorców, w szczególności MŚP jest dedykowane dla wszystkich mikro, małych i średnich firm z wyłączeniem firm doradczych z zakresu prawa, kancelarii prawnych, notarialnych, radcowskich i innych firm o charakterze prawniczym. Zainteresowanych zapraszamy 17 grudnia 2020 roku, w godzinach 9:00-15:30. Poprowadzi je Katarzyna Dziąćko z Kancelarii Wawrzynowicz i Wspólnicy sp.k., a organizatorem jest Enterprise Europe Network.

Udział jest bezpłatny.

Program i rejestracja > TUTAJ <