Delegacja Attendorn na Rawickim Jarmarku Historycznym

Za nami Rawicki Jarmark Historyczny, który w tym roku przeniósł nas do XVII wieku w związku z Jubileuszem 380-lecia lokacji naszego miasta. Widowiskowa Parada Historyczna, która przeszła ulicami naszego miasta, występy rekonstruktorów historycznych i koncerty wspaniałych artystów będą długo wspominane.

W uroczystościach uczestniczyła też delegacja z naszego miasta partnerskiego Attendorn - Zastępca Burmistrza Ulrich Selter z małżonką. Goście maszerowali w Paradzie Historycznej razem z władzami naszego miasta. Pan Selter złożył naszym włodarzom jak i wszystkim mieszkańcom Rawicza życzenia z okazji rocznicy lokacji naszego miasta. Pogratulował też wspaniałego rozwoju jakim cieszy się Rawicz.

W nadchodzący weekend w ramach parnterskiej współpracy odwiedzi nas znacznie większa grupa gości z Attendorn. Pokażemy im, że Rawicz jest zawsze otwarty!

Na zdjęciu Burmistrz Gminy Rawicz Grzegorz Kubik i Zastępca Burmistrza Attendorn Ulrich Selter.

DO GÓRY