TERMO - 2017 i PIECYK - 2017 - już wkrótce nabór wniosków

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu w marcu i maju bieżącego roku ogłosi nabór na realizację Programów Priorytetowych obejmujących finansowanie przedsięwzięć w ochronie środowiska, realizowanych przez osoby fizyczne: Termomodernizacja budynków mieszkalnych jednorodzinnych „TERMO - 2017" i Wymiana źródła ciepła w budynkach jednorodzinnych i lokalach mieszkalnych „PIECYK - 2017".
 
 
 
 
 
 
 
Termomodernizacja budynków mieszkalnych jednorodzinnych „TERMO - 2017" – w ramach tego programu będą dofinansowane prace termomodernizacyjne w budynkach jednorodzinnych wybudowanych przed rokiem 1999 tj. przed datą wejścia w życie Ustawy o wspieraniu przedsięwzięć termomodernizacyjnych (Dz.U. 1998 nr 162, poz. 1121) w tym: ocieplanie ścian zewnętrznych, dachów, stropodachów, podłóg na gruncie, stropów nad/pod nieogrzewanymi pomieszczeniami oraz wymiana stolarki okiennej i drzwiowej, bram garażowych.
Wymiana źródła ciepła w budynkach jednorodzinnych i lokalach mieszkalnych „PIECYK - 2017" - ten program jest skierowany do osób, które chcą modernizować lub wymienić źródło ciepła wraz z ewentualną modernizacją/wymianą instalacji c.o. i c.w.u., w tym: zakup i montaż kotłów olejowych, kotłów gazowo - olejowych, ogrzewania elektrycznego, wymiennika ciepła/ węzła cieplnego,kotłów na paliwa stałe.
Wszystkich zainteresowanych chcących zapoznać się z możliwościami finansowania zapraszamy na spotkanie z przedstawicielem Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu w środę 1 marca o godz. 13.00 - sala Sesyjna Urzędu Miejskiego Gminy Rawicz, w Rawiczu, ul.Piłsudskiego 21.
 
DO GÓRY