III Forum Gospodarcze w Rawiczu

Kategoria
Imprezy
Termin
2017-11-16 11:00

Już po raz trzeci w Rawiczu odbędzie się duże wydarzenie gospodarcze. Tegoroczne Forum zaplanowano na 16 listopada 2017 roku na godz. 11:00 w Sali widowiskowej Domu Kultury w Rawiczu, ul Targowa 1.

W tym roku hasłem przedsięwzięcia jest: „Czas pracownika”. Czy faktycznie brakuje polskich zawodowców chętnych do pracy? Spotkanie poprowadzi Tomasz Telesiński – dyrektor wielkopolskiego Centrum Obsługi Inwestora. Uczestnikami forum będą przedsiębiorcy i samorządowcy z Wielkopolski oraz Dolnego Śląska.

Burmistrz gminy Grzegorz Kubik gościł będzie ekspertów z dziedziny gospodarki, prawa czy doradztwa biznesowego. Celem forum jest przede wszystkim promocja gospodarcza naszej gminy, ale poza tym przeanalizowany zostanie problem braku rąk do pracy i zatrudnieniem pracownika zagranicznego oraz dowiemy się jak rozmawiać z młodym pokoleniem, by zwiększyć ich przywiązanie do firmy i marki. Poznamy także tajniki rozstań z klasą, czyli jak rozwiązywać konflikty by nie trafić z pracownikiem do sądu. 

Więcej informacji uzyskają Państwo w Biurze Obsługi Inwestora i Przedsiębiorcy, pod numerem telefonu (65) 546 54 09 oraz pod adresem e-mail: inwestor@rawicz.eu

 
 
 

Terminy

Termin: 2017-11-16 11:00
 

Wspierane przez iCagenda

DO GÓRY