Grudniowy warsztat doradczy

Mobilne Doradztwo dla Organizacji Pozarządowych – ostatnie spotkanie w tym roku
 
19 grudnia br. w godz. 11.00 – 15.00 w Sali 101 Urzędu Miejskiego w Rawiczu (ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 21) odbędzie się ostatni w tym roku warsztat w ramach Mobilnego Doradztwa dla Organizacji Pozarządowych.

Zaproszenie na Kawiarenkę NGO

Działajmy wspólnie!
Burmistrz Gminy Rawicz wraz ze Stowarzyszeniem Centrum PISOP zapraszają na ostatnią w tym roku Kawiarenkę organizacji pozarządowych.
Spotkanie odbędzie się 19 grudnia 2018 r. w Środowiskowym Domu Samopomocowym w Rawiczu (ul. Gen. Grota – Roweckiego 9, Rawicz) i podzielone będzie na dwie części. 

Szkolenie z generatora e-NGO

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych składaniem ofert w otwartym konkursie ofert na realizacje zadań publicznych poprzez generator e-NGO na szkolenie, które odbędzie się 13 grudnia o godzinie 16.00 w sali 102 Urzędu Miejskiego Gminy Rawicz.

 

II edycja konkursu RAWICKI LIDER NGO

Burmistrz Gminy Rawicz ogłosił II edycję konkursu "RAWICKI LIDER NGO". Termin zgłoszeń upływa 30 listopada 2018 roku. Wręczenie wyróżnień odbędzie się podczas Rawickiej Gali Organizacji Pozarządowych, która odbędzie się 14 grudnia 2018 roku. 
Przypomnijmy, że zainicjowany w zeszłym roku konkurs ma na celu wyróżnienie osób działających w organizacjach, promowanie rawickich organizacji czy też oddolnych inicjatyw realizowanych na terenie gminy Rawicz oraz dostrzeżenie roli przedstawicieli biznesu we wspieraniu trzeciego sektora.
Zachęcamy do dokonywania zgłoszeń na krótkim formularzu (w załączniku).
 

Szkolenie wyjazdowe "Aktywność - to się opłaca"

Działanie w lokalnej organizacji społecznej to praca zarówno wymagająca, jak i dająca wiele satysfakcji. Stowarzyszenie Centrum PISOP zaprasza aktywne osoby działające na terenie Gminy Rawicz do udziału w szkoleniu wyjazdowym pn. „Aktywność – to się opłaca!”, które odbędzie się w dniach 13/14 listopada 2018 r. w MCT w Żerkowie.

PARTNERZY NGO

DO GÓRY