Weryfikacja listy OPP do przekazania 1% podatku

W związku z przystąpieniem Gminy Rawicz do projektu „WSPIERAJ LOKALNIE” prosimy o sprawdzenie czy na liście OPP zarejestrowanych na naszym terenie znajduje się Państwa organizacja. W załączniku znajdą Państwo tegoroczny wykaz OPP opublikowany 15 grudnia 2017  przez Narodowy Instytut Wolności. W celu otrzymania widoku organizacji prosimy o skorzystanie z filtrów. Standardowo uznajemy, że wszystkie OPP z listy znajdują się w programie, jako potencjalni beneficjenci 1%. Jeżeli nie odnajdą Państwo swojej organizacji proszę wypełnić formularz na iwop.pl/wspierajlokalnie.

 

KONKURS - RAWICKI LIDER NGO

Na pewno znacie osoby, które zasługują na społeczne uznanie ze względu na inicjowane działania w naszej gminie. Dla nich jest nowy gminny KONKURS - RAWICKI LIDER NGO.
 
Konkurs ma na celu coroczne wyróżnianie osób działających w organizacjach, promowanie rawickich organizacji czy też oddolnych inicjatyw realizowanych na terenie gminy Rawicz oraz dostrzeżenie roli przedstawicieli biznesu we wspieraniu trzeciego sektora. Zachęcamy do dokonywania zgłoszeń na krótkim formularzu (załącznik).
Termin zgłoszeń upływa 7 grudnia.

Nabór kandydatów wskazanych przez organizacje pozarządowe

Nabór kandydatów wskazanych przez organizacje pozarządowe do udziału w pracach komisji konkursowych oceniających merytorycznie  oferty składane w ramach otwartych konkursów ofert  ogłaszanych przez Gminę Rawicz na 2018 r.

KONKURS - RAWICKI LIDER NGO

Na pewno znacie osoby, które zasługują na społeczne uznanie ze względu na inicjowane działania w naszej gminie.
 
Dla nich jest nowy gminny KONKURS - RAWICKI LIDER NGO.

PARTNERZY NGO

DO GÓRY