Rusza nabór wniosków w Programie ,,Rozwój przedsiębiorczości i innowacje''

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ogłasza nabór wniosków o wsparcie w realizacji projektów w ramach programu „Rozwój przedsiębiorczości i Innowacje” finansowanego ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021.

Wnioski będą przyjmowane od 7 stycznia do 31 marca 2020 r.

Hengst otwiera nowy zakład produkcyjny w Rawiczu

W gminie Rawicz zakończyła się budowa nowego zakładu produkcyjnego. Niemiecka firma Hengst rozpoczyna produkcję filtrów paliwa, oleju, powietrza oraz filtrów kabinowych. W środę 6 listopada zakład został oddany do użytku. Pracę znajdzie tam do końca roku 150 osób, a docelowo 300.

 

Cudzoziemiec w Twojej firmie, czyli V Forum Gospodarcze w Rawiczu

Ponad 70 przedsiębiorców i przedstawicieli firm z Rawicza i okolic wzięło udział w V Forum Gospodarczym w Rawiczu. Tematem, który przyciągnął tak liczne grono uczestników były zasady zatrudniania cudzoziemców. Główne pytanie jakie postawili sobie i prelegentom organizatorzy forum brzmiało: „dlaczego tak długo”?

 

V Forum Gospodarcze w Rawiczu zbliża się wielkimi krokami!

Przedsiębiorco!
Chcesz wiedzieć jak prawidłowo zatrudniać obcokrajowców?
Koniecznie weź udział w V Forum Gospodarczym w Rawiczu. Odpowiemy na pytania: co? gdzie? kiedy? oraz dlaczego procedura trwa tak długo? To ostatni moment na przysłanie nam swojego zgłoszenia!
 
Ze względu na udział zespołu Biura Obsługi Inwestora i Przedsiębiorcy w Forum Biznesu PAIH w Warszawie (9 października 2019 r.), kontakt z biurem tego dnia będzie możliwy jedynie pod numerem kom. 502 285 876 oraz mailowo: inwestor@rawicz.eu

 

Załączniki:
Pobierz plik (ZAPROSZENIE_Forum_Gospodarcze_2019.pdf)ZAPROSZENIE[ ]988 kB
DO GÓRY