Finansowanie MŚP - konferencja i warsztaty

Ministerstwo Rozwoju, Krajowy Punkt Kontaktowy ds. Instrumentów Finansowych Programów Unii Europejskiej oraz Partnerzy, serdecznie zapraszają na konferencję i warsztaty dla przedsiębiorców: Finansujemy MŚP! Programy i instrumenty finansowe UE w Polsce, która odbędzię się 11-12 grudnia 2017 r. w Warszawie.

Przeniesienie BOIiP

Szanowni Państwo.

Ze względu na prace remontowe w Biurze Obsługi Inwestora i Przedsiębiorcy (p. nr 4), obsługa biura na kilka dni zostaje przeniesiona do Biura Zarządzania Kryzysowego. Kontaktować można się również telefonicznie lub e-mailowo: 502 285 876, inwestor@rawicz.eu

Grudniowe konsultacje w ramach Punktu Informacyjnego FE

Przedsiębiorco!

 

Biuro Obsługi Inwestora i Przedsiębiorcy oraz Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Lesznie zapraszają wszystkich zainteresowanych pozyskaniem wsparcia ze środków Unii Europejskiej na bezpłatne indywidualne konsultacje, które odbędą się 8 grudnia 2017 r., w Urzędzie Miejskim Gminy Rawicz (sala 102) w godzinach 09:00-13:00.

 

III Forum Gospodarcze już za nami!

16 listopada w rawickim Domu Kultury odbyło się III Forum Gospodarcze w Rawiczu.

 

 

 

Hasłem przewodnim tegorocznej edycji był: „Czas pracownika. Czy faktycznie brakuje polskich zawodowców chętnych do pracy?”.

DO GÓRY