Konsultacje w ramach Punktu Informacyjnego FE - 30.07.19

Przedsiębiorco!

Biuro Obsługi Inwetora i Przedsiębiorcy oraz Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Lesznie zapraszają wszystkich zainteresowanych pozyskaniem wsparcia ze środków Unii Europejskiej na bezpłatne indywidualne konsultacje, które odbędą się 30 lipca (wtorek), w Urzędzie Miejskim Gminy Rawicz (sala 101) w godzinach 09:00-13:00.

 

Załóż firmę z dotacją!

Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Lesznie oraz Jan Guss GWARACJA Biuro Cunsultingowo-Handlowe w Poznaniu realizują Projekt ZAKŁADAM FIRMĘ Z DOTACJĄ w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020 współfinansowego ze środków EFS.

 

Koniecznie poznaj szczegóły!

Early warning – wsparcie dla firm w trudnościach

Przedsiębiorco,

przypominamy o możliwości skorzystania z bezpłatnego wsparcia dla przedsiębiorców w ramach programu Early Warning Europe. Zgłoście się jeśli macie - lub przewidujecie - kłopoty, chcecie przestawić firmę na właściwe tory, chcielibyście znaleźć i usunąć przyczyny trudności.

 

Targi: AGRI WEEK OSAKA (Japonia)

Przedsiębiorco!

Prowadzisz mikro, małe lub średnie przedsiębiorstwo z siedzibą na terenie Województwa Wielkopolskiego, której działalność jest zgodna z obszarem inteligentnej specjalizacji: "Biosurowce i żywność dla świadomych konsumentów"?

Jeśli tak, ten nabór jest własnie dla Ciebie!

 

DO GÓRY