Konsultacje w ramach Punktu Informacyjnego FE - 20.09.19

Przedsiębiorco!
 
Biuro Obsługi Inwetora i Przedsiębiorcy oraz Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Lesznie zapraszają wszystkich zainteresowanych pozyskaniem wsparcia ze środków Unii Europejskiej na bezpłatne indywidualne konsultacje, które odbędą się 20 września (piątek), w Urzędzie Miejskim Gminy Rawicz (sala 101) w godzinach 09:00-13:00.
 

PAIH Forum Biznesu 2019

PAIH Forum Biznesu 2019 już 9 października 2019 r. na PGE Narodowym w Warszawie.

Tegoroczne Forum jest skierowane do polskich przedsiębiorców, ze szczególnym uwzględnieniem firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, aktywnych eksporterów i przedsiębiorców zainteresowanych eksportem, a także realizujących inwestycje.

Współpraca z Politechniką Wrocławską

Tworzymy kolejne możliwości dla Przedsiębiorców i uczniów lokalnych szkół.

5 września 2019 r. Burmistrz Grzegorz Kubik oraz Prorektor prof. dr hab. inż. Andrzej Kucharski podpisali porozumienie o współpracy między Gminą Rawicz a Wydziałem Współpracy z Gospodarką i Informatyzacji Politechniki Wrocławskiej.

Konsultacje w ramach Punktu Informacyjnego FE - 23.08.19

Przedsiębiorco!

Biuro Obsługi Inwetora i Przedsiębiorcy oraz Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Lesznie zapraszają wszystkich zainteresowanych pozyskaniem wsparcia ze środków Unii Europejskiej na bezpłatne indywidualne konsultacje, które odbędą się 23 sierpnia (piątek), w Urzędzie Miejskim Gminy Rawicz (sala 102) w godzinach 09:00-13:00.

 

DO GÓRY