Przedsiębiorczość we krwi!

Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Lesznie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w akcji pn. PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ WE KRWI

Zwieńczeniem wydarzenia będzie przeprowadzenie ZBIÓRKI KRWI na leszczyńskim Rynku 19 września 2017 roku w godz.10:00 – 13:00.

 

Dotacje na inwestycje w przetwórstwo produktów rolnych

Do dnia 3 sierpnia 2007 r. można składać wnioski o dofinansowanie w zakresie “Wsparcia inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój” finansowane z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020 w oddziałach regionalnych Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Dofinansowanie jest przyznawane w formie refundacji, maksymalnie 50 proc. kosztów kwalifikowalnych poniesionych na realizację inwestycji. Maksymalna dotacja na firmę może wynieść 300 tys. zł. Minimalna wysokość pomocy jaką można otrzymać nie może być mniejsza niż 10 tys. zł.

Konkursy na projekty inwestycyjne

Przedsiębiorco!

PARP ogłosiła dwa konkursy dla przedsiębiorców w ramach działania „Badania na rynek” Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Jeden z nich przeznaczony jest wyłącznie dla firm ze średnich miast. Agencja oferuje do 20 mln zł dofinansowania na projekt.

Jak prowadzić sprzedaż za pomocą serwisów społecznościowych?

Czy obecność  w serwisach społecznościowych jest opłacalna? Bardzo!

Poprzez umiejętnie prowadzony fanpage (profil w serwisie społecznościowym) nawet mały przedsiębiorca może skutecznie zwiększyć sprzedaż swoich usług (produktów) docierając stosunkowo niewielkim kosztem do grona potencjalnych klientów. 

 

DO GÓRY