Webinarium o Funduszach Europejskich na szkolenia językowe i komputerowe

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Lesznie zaprasza na bezpłatne webinarium. Celem spotkania jest przedstawienie możliwości pozyskania dofinansowania ze środków Unii Europejskiej na szkolenia komputerowe i kursy językowe.
 
Webinarium odbędzie się w środę 10 czerwca 2020r., w godzinach od 11:00 do 11:40 na platformie ZOOM.

Webinarium: "PPK a efektywne oszczędzanie"

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna "INVEST-PARK" wspólnie z firmą doradczą BENEFIT CONSULTING oraz panem Robertem Błaszczykiem, ekspertem ds. programów emerytalnych, zaprasza państwa na bezpłatne webinarium: "PPK a efektywne oszczędzanie", które odbędzie się 3 czerwca 2020 r. w godz. 10:00 do 12:00.
 
Udział w webinarium jest bezpłatny.

Webinarium: "Czas Pracy w czasie epidemii"

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna "INVEST-PARK" wspólnie z firmą doradczą Déhora oraz panem Łukaszem Chodkowskim, Dyrektorem Zarządzającym Déhora, zaprasza państwa na webinarium: "Czas Pracy w czasie epidemii", które odbędzie się 4 czerwca 2020 r. w godz. 12:30 do 14:30.

Udział w webinarium jest bezpłatny.

Zaprezentowano czwarty etap znoszenia obostrzeń

Przed nami czwarty etap znoszenia ograniczeń związanych z COVID-19. Od 30 maja nie musimy zasłaniać nosa i ust w otwartej przestrzeni – ale tylko pod warunkiem, że możemy zachować 2 metry odstępu od innych. Maseczki będą jednak konieczne w niektórych przestrzeniach zamkniętych, m.in. w sklepach, kościołach, autobusach czy tramwajach. Oprócz tego – otwierte będą kina, teatry, siłownie i salony masażu, ale w ścisłym reżimie sanitarnym. Umożliwione zostanie także organizacja wesel do 150 osób. 

 

DO GÓRY