Spotkanie informacyjne - Ochrona danych osobowych

Serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne pt. „Ochrona danych osobowych w każdej firmie po 25 maja 2018 roku”, które odbędzie się w poniedziałek, 7 maja 2018r. o godz. 18:00, w sali 102 Urzędu Miejskiego Gminy Rawicz. Spotkanie ma na celu przybliżenie przedsiębiorcom z sektora MŚP nowych zasad ochrony danych osobowych, jakie obowiązywać będą od dnia 25.05.2018 roku. 

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie - Przedsiębiorstwo Przyszłości

Zapraszamy do udziału w V edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Certyfikacji Przedsiębiorstwo Przyszłości.

W konkursie przyznawane są certyfikaty i wyróżnienia dla najbardziej innowacyjnych i rozwojowych polskich przedsiębiorstw. Zgłoszenia przyjmowane są do 22 czerwca.

 

Kwietniowe konsultacje w ramach Punktu Informacyjnego FE

Biuro Obsługi Inwestora i Przedsiębiorcy oraz Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Lesznie zapraszają wszystkich zainteresowanych pozyskaniem wsparcia ze środków Unii Europejskiej na bezpłatne indywidualne konsultacje, które odbędą się 26.04.2018 r., w Urzędzie Miejskim Gminy Rawicz (sala 101) w godzinach 09:00-13:00.

XVI Rawickie Targi Edukacyjne już za nami

10 kwietnia 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 6 w Sierakowie odbyła się szesnasta edycja Rawickich Targów Edukacyjnych i Targów Pracy.

W tym roku udało się zgromadzić bardzo liczne grono wystawców - ponad 56. Równolegle wystawiło się również kilkunasto pracodawców.

 

DO GÓRY